Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
SAULESSTARI

Atpūtas komplekss "Saulesstari" izvietots Latvijas dienvidaustrumos, Daugavpils novada dienvidu daļā gleznainā vietā ar simtgadīgiem ozoliem Medumu ezera krastā, kas priecē ar savu staltumu un izstaro spēku, kur valda neatkārtojama vēsturiska atmosfēra un gadsimtu gars, kas iedvesmo viesus, ļaujot izbaudīt brīnišķīgu noskaņu. "Saulesstari" atrodas Medumu pagastā, apmēram 16 km attālumā no Daugavpils pilsētas, 250km - no Rīgas un 8 km - no Lietuvas robežas, ozolu aleju dabas parkā "Medumu ezeraine", un robežojas ar Ilūkstes novadu, Sventes, Kalkūnes, Lauceses un Demenes pagastu.

"Saulesstari" piedāvā neaizmirstamu atpūtu un aktīvu laika pavadīšanu skaistā vietā ar savu bagāto vēsturisko pagātni, lai justos netraucēts un varētu pilnvērtīgi izbaudīt atpūtu, uzkrāt spēkus un atveseļoties. Šeit jūs sagaidīs krāšņa un pilnīgi neskarta daba, viesmīlība, klusums un satikšanās ar sevi.

Atpūtas kompleksā, kuras aprīkojumā ir viss nepieciešamais jaukai atpūtai gan vasarā, gan ziemā, ietilpst kultūrvēsturisks objekts - unikāla muiža - ekskluzīva, vēsturiska 19.gadsimta muižas ēka ar senatnīgo interjeru, laukakmeņu pamatiem un sienu fragmentiem, laukakmeņu bruģi, balkonu un terasi. Brīnišķīgā dārzā atrodas labiekārtots mednieku nams un austrumu lapene - ūdenspīpes pīpētava starp diviem tiltiem. Plašā skaistā un iekoptā kompleksa teritorijā ir burvīgs parks, pirts atpūtas komplekss ar vasaras virtuvi, peldvietas ar piestātni, koka lapene ar grillu, piknika un telšu vietas, sporta laukumi un bērnu rotaļlaukums, takas romantiskām pastaigām un izbraucieniem ar velosipēdiem.

"Saulesstari" piedāvā iespēju pavadīt neaizmirstamu laiku privātā, labiekārtotā teritorijā ar pasakainu ainavu, baudot ūdens un meža svaigumu, verot ezera ūdens mierīgos plašumus, piedzīvot dabas un cilvēka harmoniju...